Musikişinas Ofissizler Sunar

Malum Ofissizler yalnız başına çalışırken evde bir ses, gürültü olsun isteyebiliyor kimi zaman ama onca işin arasında ne dinleyeyim diye düşünmek de ayrı bir mesai. Her konuda birbirimize destek olmaya çalışıyoruz, neden müziği es geçelim ki diye düşünüp hem molalarda hem de çalışırken dinleyebileceğimiz, ortak oluşturduğumuz listeler hazırlayalım dedik. Yeni müzikler keşfettiğimiz, neşelenip hüzünlendiğimiz bu listelerde her şey serbest!

İlk listemiz Ofissizlik I, ofissizlerin çalışırken dinledikleri 121 şarkıdan oluşuyor. Ofissizlik II listesini ise kısa tutmaya çalışsak da yedi saati biraz geçti; tüm listeyi çalışırken değil dinlenirken de dinleyebilirsiniz, ne de olsa hepimiz günlük çalışma saatlerimiz azalsın ve daha çok dinlenelim isteriz. Birbirimize, arkadaşlarımıza, diğer ofissizlere daha çok vakit ayıracağımız, birlikte sevdiğimiz şarkıları dinleyeceğimiz günlerden daha çok dileriz.

Ofissizlik III listesini de yine elbirliğiyle, sevip de ofissiz dostlarımızla paylaşmak istediğimiz müziklerle dolduruyoruz. Siz de çalışırken, dinlenirken dinlediğiniz şarkıları Ofissizlik III listesine ekleyebilirsiniz!

Ofissizlik I: https://open.spotify.com/playlist/6yFBztCgQ61hX5A8zKz7vV?si=KuZymSodQ-GSVOyrifcynA
Ofissizlik II: https://open.spotify.com/playlist/0HqefBs087W1gjyjCNgGXO?si=NuQQzBPyQ7WVgrof8fWYiA

Ofissizlik III: https://open.spotify.com/playlist/49MEeOXcMprFjhOOIi3mMD?si=Uuzl-3DOSvC1RGjv7UZHEw

İnternet sitesi https://ofissizler.org
Yazı oluşturuldu 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.