Bize Katıl

Ofissizler, freelance çalışan insanların birbirlerini destekleyebilecekleri, zora düştüklerinde yardım isteyebilecekleri, kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlayacak bir dayanışma ağı. Freelance çalışanları görünür kılmak, alanın bilgisini üretmek, freelance çalışanların temel haklarına nasıl ulaşabileceğini hep birlikte düşünmek için bir araya geliyoruz.

İki haftada bir Salı günleri, biri Kadıköy diğeri Taksim olmak üzere toplantı yapıyoruz; sosyal medyada yer ve zamanını duyuruyoruz. Çarşamba günleri Taksim’de KOS Mekan’da buluşup birlikte çalışıyoruz. Perşembe günleri de Yeldeğirmeni’nde, Arthere İstanbul‘da çalışıyoruz. Evden çıkamadığımızdaysa yine yalnız değiliz: “Baloncuk” adını verdiğimiz bir uygulamayla iş süreçlerimiz üzerine konuşabildiğimiz gibi meslektaşlarımızdan yardım alıyor ya da çalışırken mola vermeyi unutmayıp biraz sohbet ediyoruz.

Freelance değil tam zamanlı dayanışma için bu ağda seni de görmek istiyoruz. Aşağıdaki mecralardan bizi takip edebilir, mail listemize katılarak bizden ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsin. Daha fazla bilgi almak için basında çıkan söyleşilere ve daha önce yaptığımız etkinliklere bir göz atabilirsin.

Facebook: https://facebook.com/ofissizler/

Twitter: https://twitter.com/ofissizler

Instagram: https://instagram.com/ofissizler

Mail listemize katılAramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.